leafs.png
snail1

Termin dyżuru wakacyjnego 22.07-09.08.2024r.

 

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie biura edukacji m.st. Warszawy

Informujemy, że został potwierdzony termin dyżuru wakacyjnego przypadający na 22.07-09.08.2024r. 

 

Zgodnie z przepisami przedszkole funkcjonuje przez cały rok szkolny, z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący przedszkole, na wspólny wniosek dyrektora przedszkola i rady przedszkola lub rady rodziców.

W lipcu i sierpniu 2024 r. przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych zorganizują zajęcia przez 3 tygodnie. Na pozostałe 6 tygodni będzie można zapisać dziecko do innego przedszkola/szkoły.

Zapisy na dyżur wakacyjny rozpoczną się w kwietniu br. i będą prowadzone przy pomocy elektronicznego systemu zapisów. Więcej informacji o terminach i zasadach zapisów opublikujemy w lutym br.

 

https://edukacja.um.warszawa.pl/terminy

 

 

Skip to content