Monika Sieńkowska

Monika Sieńkowska – nauczyciel kontraktowy.
Ukończyła  studia I stopnia w Wyższej Szkole  Społeczno – Ekonomicznej w Warszawie na kierunku edukacja obronna i bezpieczeństwo publiczne oraz studia II stopnia w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie na kierunku pedagogika przedszkolna z logopedią. Ukończyła również Policealne Studium Terapii na Wydziale Terapii Zajęciowej ze specjalnością psychoterapia. Brała udział w licznych szkoleniach i warsztatach między innymi: „Wykorzystanie pomocy dydaktycznych w pracy z dzieckiem z zaburzeniami koncentracji uwagi”, „Wspomaganie rozwoju zmysłów dziecka w wieku przedszkolnym”, „Skuteczne metody rozwoju dziecka”.Jest otwarta na różne możliwości oraz słucha tego, co mają do powiedzenia inni ludzie.
Praca z dziećmi daje jej  satysfakcję osobistą oraz wiele radości, szczególnie gdy z dnia na dzień widzi efekty.