Marzena Wierzbowska

Kilka słów ...

Ukończyła studia wyższe I stopnia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Mama dwójki rozbrykanych dzieci (12-latka i 10-latka). Inspiracją do ukończenia studiów pedagogicznych były dla niej własne dzieci. Od zawsze uwielbiała kontakt z dziećmi i lubiła im poświęcać swój czas.
Dodatkowo interesuje się motoryzacją, lubi wyścigi i rajdy samochodowe oraz dłubaniny silnikowe. Sport jest jej bliski, w szczególności crossfit i trening funkcjonalny, biegi długodystansowe i rower.
Fit-kuchnia to jej przepis na życie. Uwielbia podróże, kocha Italię, jej marzeniem jest przejechanie skuterem całego kraju (buta).
Interesuje się nowymi technologiami i wykorzystuje je w edukacji.
Zajmuje się fotografowaniem, uwiecznia chwile do których można zawsze powrócić, najbardziej jednak lubi robić portrety.
Stara się, aby siła ciała i ducha zawsze pozytywnie ją napełniały.