Nauczyciel wychowania przedszkolnego. Ukończyła studia pedagogiczne w WSP TWP w Warszawie, specjalność: wczesnoszkolna edukacja zintegrowana z pedagogiką przedszkolną i psychologią szkolną.
Uzyskała stopień nauczyciela kontraktowego. W swoich działaniach kieruje się mottem: „bawić ucząc, uczyć bawiąc”.
W swojej pracy z dziećmi wykorzystuje min. metody:
Metodę Dobrego Startu Marty Bogdanowicz, Pedagogikę zabawy, Metodę aktywnego słuchania muzyki wg Batii Strauss.
Prywatnie pasjonuje się turystyką górską, podróżami oraz fotografią.

Ewa Strandziewicz

W swojej pracy z dziećmi wykorzystuje min. metody:
Prywatnie pasjonuje się turystyką górską, podróżami oraz fotografią.