Anna Kościołek

Absolwentka logopedii oraz pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Doświadczenie
w pracy z dziećmi zdobyła już w trakcie studiów podczas odbywania stażu w poradni logopedycznej Polskiego Związku Głuchych.
W swojej pracy dba o prawidłowy rozwój dzieci i kształtowanie u nich prawidłowej mowy poprzez m.in. ćwiczenia wzmacniające mięśnie aparatu artykulacyjnego, ćwiczenia słuchowe, ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia wzbogacające słownictwo, ćwiczenia z zakresu korekcji wad wymowy. Ceni sobie indywidualne podejście do każdego dziecka oraz kreatywne łączenie nauki z zabawą. Stara się, aby każde zajęcia były ciekawe, a po ich zakończeniu dziecko miało poczucie sukcesu i było zmotywowane do dalszej pracy.
Uważa, że mowa jest integralną częścią człowieka. Pozwala na wyrażanie myśli, uczuć, a przede wszystkim na komunikację między ludźmi, dlatego tak ważne jest dbanie o jej prawidłowy rozwój.